Duck Life

Spor Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Sürüm Cihaza göre değişir
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici MoFunZone.com
Dikkat çekici oyun görselleri eşliğinde Duck Life mobil oyununda eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.

Sevimli civcivler eşliğinde kıyasıya bir mücadele yaşamak için Duck Life mobil oyununu Android işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ve tabletinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyunda dikkat çekici oyun görseller eşliğinde vakit geçirebilirsiniz. Ördeklerinizi bir şampiyon yarışında birinci olarak ilerletin. Renkli ve sevimli bir oyun deneyimi yaşamak için Duck Life mobil oyununa sahip olabilirsiniz. 

En son ördek eğitimini oynamaya hazır mısınız? 150 milyonun üzerinde uluslararası oyunu ödüllendiren ödüllü çevrimiçi his, sonunda elinizde yerini alıyor. Koşma, yüzme, uçma, tırmanma ve zıplama gibi 15 mini oyunda ördeklerinizi eğitin. Rakip ördeklere karşı turnuvalarda yarışırken, heyecan verici dünyaları keşfetmek ve yeni beceriler öğrenmekle gururla izleyin.

Son olarak, tam anlamıyla ateşte olan ve sonsuz görkemiyle taçlandıran şampiyona karşı son yarışa en güçlü  ördeğinizle girin. Yenilenen uygulama sürümü yeni ve geliştirilmiş yarışlar, grafikler, müzik ve mağaza aksesuarları sunuyor. Duck Life'a sizde ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. oyun içerisinde sevimli ördeklerinizi yönlendirerek onları eğitmek konusunda kendinizi geliştirmenin ve yarışları kazanmanın bir yolunu bulun. 

Duck Life indir